Měkká voda
Kontaktujte nás:

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:

Využívejte pohodlí
a luxus měkké vody
chraňte svůj dům
pečujte o pokožku a vlasy
je to ekonomické!

Filtrace vody

Voda, která je dodávána do vašeho domácího vodovodu, nemusí být vždy kvalitní. Například, máte-li vlastní zdroj vody ve formě studny, jde sice obvykle o  neznečištěnou a nezávadnou vodu. Může ale obsahovat některé nežádoucí látky, nebo mechanické nečistoty. Ani vodovodní řad ve městech zdaleka vždy není zdrojem dokonalé vody. Důsledkem nezbytného chlorování je často nevábný chemický zápach i chuť vody. Ani našemu zdraví chlor pochopitelně neprospívá. Voda z vodovodu může obsahovat i řadu dalších nevhodných příměsí. To vše se ale vyřešit prostřednictvím filtrace vody.

K čemu je dobré filtrování vody?

Filtrovaná voda je zbavena veškerých nežádoucích látek, nemá žádný nepříjemný zápach, je chutná a osvěžující. Odstraněny jsou z také mechanické usazeniny. Co je ale nejdůležitější, voda je po filtraci dokonale zdravotně nezávadná.

Nejen ke zkvalitnění vody pro přímou konzumaci je filtrace vody vhodná. Přínosem bude také pro vaření, mytí i sprchování, čištění zubů, nebo praní prádla. Prakticky při všech činnostech v domácnosti, které vodu využívají, poznáte po instalaci filtru pozitivní změnu. I spotřebičům, jako je pračka nebo myčka nádobí, filtrace prospěje a prodlouží jejich životnost.

Při instalaci centrální filtrace vody zajistíte vysokou kvalitu vody pro celý váš dům.

Filtry od společnosti EcoWater Systems představují špičku v oblasti filtrace vody. Nesnižují tlak vody a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Dodáváme rovněž filtry na vodu od předního amerického výrobce Honeywell.

Chcete-li pít nezávadnou vodu, navíc ušetřit a zvýšit komfort a kvalitu běžných činností v domácnosti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme a navrhneme vhodné řešení filtrace vody právě pro vás.

Copyright © 2019 SOFTWATER, všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek | Filtrace vody | Úpravna vody | Změkčovač vody | Filtry na vodu
Technické řešení a design EDATA.