Měkká voda
Kontaktujte nás:

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:

Využívejte pohodlí
a luxus měkké vody
chraňte svůj dům
pečujte o pokožku a vlasy
je to ekonomické!

Filtrace vody

Centrální filtrace vody EcoWater ECWF 8

Výtečně chutnající voda ze všech kohoutků ve vašem domově

 

S centrální filtrací vody EcoWater ECWF 8 je vaše voda filtrovaná a čistá pro celý váš domov.

 

Zjistíte, že z vašeho kohoutku teče delikátní a příjemná voda na pití! Již žádná špatná chuť kvůli chlóru a organickým látkám. Vaše káva a čaj rozvinou svoji plnou a pravou chuť. Příprava jídla, oplachování zeleniny a ovoce bude mnohem účinnější. Vaše vaření se obohatí užíváním filtrované vody. A tato báječná voda bude k dispozici pro vaši rodinu po celém domě, při sprchování nebo koupaní, když si budete čistit zuby, nebo mýt ruce kdykoliv během dne. Pocítíte rozdíl i na vašem oblečení, když je vyndáte z pračky.

 

Tvrdá voda a chlor ohrožují zdraví - vydáno na idnes.cz 3.3.2009

Technologie Filtersense TMCentrální filtrace vody EcoWater Systems je systém, který instalujete v místě vstupu vody do vašeho domova. Odstraníte jim chlórovou příchuť a odfiltruje usazeniny až do 15 μm ( mikronů ) pro celý váš dům. To jsou výhody použití exkluzivního 3/4“ ventilu v technologii EcoWater Systems. Žádné filtry, nepatrná údržba. Centrální filtrace vody EcoWater Systems využívá proces AutoRinseTM pro automatické vlastní čištění. Tudíž není třeba vyměňovat žádné filtry a údržba je nepatrná.

Na rozdíl od jiných systémů dodává Centrální filtrace vody EcoWater Systems vysoce kvalitní vodu bez významného snížení tlaku vody. Centrální filtrace vody EcoWater Systems snižuje množství usazenin, které se mohou tvořit ve vodovodním potrubí a způsobují snížení tlaku vody. Tyto usazeniny se mohou vytvářet ve vašich spotřebičích a potenciálně ovlivnit jejich očekávaný výkon a životnost.

Přesněji jde o elektronicky řízený filtr se složkou aktivního uhlí, které je již dlouho používáno za účelem odchlorování a také pro zlepšení chuti vody. Aktivní uhlí je nejčastěji vyráběné z bukového dřeva a kokosových skořápek. Filtry s aktivním uhlím jsou vyvinuty k odstranění rozpustných, organických kontaminujících látek z vody a k obnově její přirozené čistoty. Aplikace zahrnuje čištění městské pitné vody (úpravu chuti a zápachu, odbarvování). Aktivní uhlí je velmi pórovité a má velmi dobré absorpční vlastnosti vůči chlóru a těžkým kovům.

 

Pitná voda pocházející z vodáren je intenzivně chlorovaná za účelem její dezinfekce. Je třeba pamatovat, že zdroj pitné vody jsou řeky plné bakterií, protože do těchto řek jsou kromě jiného vypouštěny odpadové vody z domácností. Aktivní uhlí chrání také čistou vodu před baktériemi, které nás všude obklopují a rozvíjejí se ve vodě tam, kde k tomu nacházejí vhodné prostředí. Baktérie, které se mohou množit v přestárlém aktivním uhlím, nejsou patogenní, ale sliz, který vytvářejí ( ve vnitřku nádoby filtru a v potrubí ) způsobují trpkou a později hořkou chuť vody. Aby se tomuto nežádanému efektu zabránilo, filtrace EcoWater ECWF 8 se automaticky v předem nastaveném čase propláchne proudem vody.

 

Výhody centrální filtrace vody EcoWater ECWF 8 :

 

-          odpadá starost s výměnou filtračních vložek

-          minimální náklady na provoz

-          nevzniká odpad z filtračních vložek

-          žádná chuť chlóru ani jeho pozůstatků

-          citelná změna při sprchování

 

 

Ukázka připojení filtrace vody EcoWater ECWF 8 

 

 Filtrace vody EcoWater ECWF 8 leták (0,6 MB)


Copyright © 2019 SOFTWATER, všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek | Filtrace vody | Úpravna vody | Změkčovač vody | Filtry na vodu
Technické řešení a design EDATA.