Měkká voda
Kontaktujte nás:

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:

Využívejte pohodlí
a luxus měkké vody
chraňte svůj dům
pečujte o pokožku a vlasy
je to ekonomické!

Vodní filtry

Přechod do eshopu: http://www.zmekcovace-vody.cz/vodni-filtry.k.aspx

Voda, která je dodávána do vašich kohoutků obecními vodovody může obsahovat mnoho nechtěných příměsí i mechanických nečistot a usazenin. To platí i o vodě přiváděné do domu z vlastní studny. Chlor, usazeniny, škodlivé bakterie. Ve vodě, kterou používáme k vaření, pití i osobní hygieně, žádnou z těchto věcí mít nechceme. Naštěstí existuje řešení zvané filtry na vodu.

Filtry na vodu zajistí čistou vodu pro celý domov

Výhody filtrované vody jsou značné. Je vhodnější k pití, chutnější a při jejím použití k vaření jsou výsledné pokrmy kvalitnější. Změnu k lepšímu poznáte také při sprchování, mytí rukou nebo čištění zubů.

Společnost EcoWater Systems je technologickým lídrem v tomto oboru. S našimi filtry na vodu nesoucími tuto značku si tedy můžete být jisti, že používáte to nejlepší možné řešení. Nabízíme také vodní filtry od světoznámé společnosti Honeywell. Filtry si poradí s usazeninami do velikosti 15 mikrometrů a odstraní z vody nepříjemnou chlorovou příchuť. Plní také další důležitou funkci, a to odstraňování škodlivých bakterií. Ty se mohou vyskytovat obzvlášť ve vodě čerpané z vlastní studny.

Naše filtry na vodu vyžadují minimální údržbu. Není nutná výměna filtračních vložek a filtr se automaticky sám čistí ve chvíli, kdy je to zapotřebí.

Některé filtry na vodu mají tu nevýhodu, že snižují tlak vody v za nich připojených potrubních rozvodech.

Instalace filtru na vodu je tedy přínosná, ať už je zdrojem vody vodovodní síť nebo vlastní studna. V obou případech často kvalita vody není optimální a filtry na vodu ji znatelně zvýší.

Jsme specialisté na filtraci vody. Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a navrhneme nejvhodnější řešení.

 

 

 

 

 


Účetní program POHODA
Copyright © 2019 SOFTWATER, všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek | Filtrace vody | Úpravna vody | Změkčovač vody | Filtry na vodu
Technické řešení a design EDATA.