Měkká voda
Kontaktujte nás:

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Zpráva:

Využívejte pohodlí
a luxus měkké vody
chraňte svůj dům
pečujte o pokožku a vlasy
je to ekonomické!

Změkčovače vody

 

 

Tvrdá voda je častým problémem na mnoha místech Česka. Příliš tvrdá voda je méně vhodná k pití, vaření i umývání. Způsobuje vysoušení kůže a objevují se také názory, že při vaření zbavuje pokrmy chuti a vůně. Způsobuje rovněž zanášení potrubí i veškerých přidružených armatur, vodovodních baterií a dalších zařízení. Dobře známým jevem jsou nevzhledné skvrny na všem, co s tvrdou vodou přišlo do styku a nebylo ihned dosucha otřeno. Stačí letmý pohled na obklady, skleněné povrchy či nádobí a lze si o tvrdosti vody v domácnosti udělat jasno. Řešením těchto problémů je změkčovač vody.

Co je změkčovač vody a jak funguje?

Změkčovač vody je typem zařízení pro úpravu vody, které snižuje její tvrdost, tedy podíl rozpuštěných nerostů. Přesněji řečeno, příčinou tvrdosti vody jsou vápenaté a hořečnaté ionty. Změkčovač vody je odstraní prostřednictvím procesu, při kterém je nahradí ionty sodíku. Instaluje se zpravidla do místa centrálního přívodu vody do domu. Kvalitnější voda je pak k dispozici v celé budově.

Změkčená voda vám ušetří spoustu starostí s odstraňováním usazenin a hlavně pomůže uspořit nemalé náklady na opravy zanesených spotřebičů a případně předčasné pořízení nových. Měkká voda je také účinnější pro umývání. Ušetříte proto rovněž mycí prostředky. Přínosem pro vás bude i vyšší komfort při sprchování, koupání, čištění zubů a dalších rutinních úkonech.

Výhody, které změkčovač vody přináší, jsou tedy značné. Kromě zvýšení životního komfortu pro vás bude jeho pořízení znamenat i finanční úsporu. Náklady na pořízení a instalaci zařízení se vám tak brzy zaplatí. Chcete-li si změkčovač vody pořídit, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme.

Copyright © 2019 SOFTWATER, všechna práva vyhrazena. | Mapa stránek | Filtrace vody | Úpravna vody | Změkčovač vody | Filtry na vodu
Technické řešení a design EDATA.