Změkčovač vody do domácností

Změkčovač vody do domácností

Při výběru změkčovače vody pro rodinný dům je důležité zodpovědět si několik otázek. Jedině tak lze vybrat ten správný změkčovač vody pro rodinný dům, který bude k užitku a zajistí vám čistou, chutnou a zdravou vodu pro každodenní použití.

Žiji v oblasti s tvrdou vodou?

Lidé, kteří žijí v oblastech s tvrdou vodou, jsou si toho obvykle dobře vědomi. Tvrdá voda totiž zanechává škodlivé usazeniny na všem, s čím přichází dlouhodobě do styku. Usazeniny z tvrdé vody ucpávají vodovodní trubky, hlavice sprch a kohoutky, rychlovarné konvice, pračky, myčky a další spotřebiče. Tvrdá voda také vysušuje kůži a není dobrá pro atopiky a ekzematiky. Tvrdá voda může také obsahovat velké množství železa a dalších prvků, které negativní vliv tvrdé vody ještě znásobují. Tvrdá voda také bývá běžnější ve studních.
Pokud jste se právě přistěhovali nebo si nejste jistí tvrdostí vody ve vaší oblasti, můžete podle mapy tvrdosti vody na internetu najít odpověď. Nejefektivnějším způsobem, jak zjistit, zda mám tvrdou vodu a potřebuju tedy změkčovač vody pro rodinný dům, je rozbor vody.

Jakou velikost změkčovače vody pro rodinný dům potřebuji?

Správná velikost změkčovače vody pro rodinný dům je klíčová. Jedině tak lze totiž dosáhnout efektivního změkčení vody a trvalé vyřešení problému s tvrdou vodou. Zamyslete se nejdříve nad celkovou spotřebou vody v domácnosti. Jste-li svobodný podnikatel, který tráví doma málo času a vody tak spotřebuje minimum, budete potřebovat jiný změkčovač vody pro rodinný dům než čtyřčlenná rodina, která se koupe, pere nebo pouští myčku nádobí i několikrát denně.

Jak budu změkčovač vody pro rodinný dům udržovat?

Některé modely našich změkčovačů vody pro rodinný dům jsou napojeny na WiFi a lze je ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Díky tomu budete vždy informováni o stavu zařízení, případné poruše i nutnosti vyměnit filtrační sůl.
Údržba změkčovače vody pro rodinný dům je ale celkově nenáročná a není potřeba z ní mít obavy.

Jak změkčovač vody pro rodinný dům vypadá? Nebude v domě překážet? Nespotřebuje moc elektřiny? Nebude mě obtěžovat hlukem?

Změkčovač vody pro rodinný dům obvykle vypadá jako jako úzká a vysoká skříňka. V místě, kde se instaluje, vám díky svým rozměrům určitě překážet nebude. Realizaci změkčovače vody pro rodinný dům si můžete prohlédnout zde.
Změkčovač vody pro rodinný dům od EcoWater patří k nejlevnějším v Evropě, co se spotřeby elektřiny týče. Hlasitost provozu je velmi nízká a změkčovač vody pro rodinný dům tak stěží zaznamenáte.
Realizace změkčovače vody pro rodinný dům

Popis obrázku: Realizace změkčovače vody pro rodinný dům

Které modely změkčovače vody pro rodinný dům od Softwater patří k nejoblíbenějším?

Dlouhodobě zaznamenáváme největší oblibu modelů z řady EcoWater Evolution. Patří sem například změkčovač vody pro rodinný dům Evolution 300 Boost, větší model Evolution 500 Power nebo maličký změkčovač vody Evolution 200 Compact, který se snadno schová pod kuchyňskou skříňku.

Nevím si rady s výběrem správného změkčovače vody pro rodinný dům. Můžete mi pomoci?

Samozřejmě. Vedle prodeje nabízíme také odborné poradenství a můžeme tak spolu vybrat změkčovač vody pro rodinný dům dle vašich požadavků a finančních možností. Neváhejte nás tedy kontaktovat nebo zadejte svoji poptávku prostřednictvím tlačítka vpravo nahoře.

 

zpět