Jak efektivně řešit domácí filtraci pitné vody

Jak efektivně řešit domácí filtraci pitné vody

Voda je základem života. Co ale dělat, pokud se potýkáme s nedobrou kohoutkovou vodou, která zapáchá chlorem, zanáší spotřebiče vodním kamenem a nemá dobrou chuť? Účinným řešením je domácí filtrace pitné vody.

Voda je základem života. Co ale dělat, pokud se potýkáme s nedobrou kohoutkovou vodou, která zapáchá chlorem, zanáší spotřebiče vodním kamenem a nemá dobrou chuť? Účinným řešením je domácí filtrace pitné vody.

Je úprava a filtrace pitné vody nutná?

Kohoutková voda je obvykle určena k přímé konzumace a je naprosto bezpečná. Kvůli bezpečnosti je do ní ale přidáván chlor a další látky. Tyto látky mají často za následek nedobrou chuť a nepěknou barvu. Chlorovaná pitná voda má také nepříznivý vliv na pokožku.

Proč přistoupit k domácí filtraci pitné vody?

 Víceúčelový filtr pro domácí filtraci pitné vody
Jedním z řešení úpravy a filtrace domácí pitné vody je víceúčelový uhlíkový filtr CWFS EcoWater

Filtrace pitné vody přináší samé benefity. Patří k nim například:

  • zlepšení chuti pitné vody,
  • eliminace chloru a dalších látek,
  • zlepšení atopického ekzému a alergie na chlor.

Jídlo uvařené s použitím filtrované vody bude mít najednou lepší chuť, káva a čaj budou chutnat diametrálně jinak a řezané květiny déle vydrží. Po sprchování či koupání vás už nebude trápit vysušená pokožka a prádlo z pračky bude díky filtrace pitné vody překvapivě měkké a beze skvrn.

Jaké jsou neefektivní způsoby filtrace pitné vody?

Domácí filtraci pitné vody lze provést například převařením, ultrafialovým světlem nebo chemickými látkami (například chlorovými kapkami, které mají schopnost zabíjet bakterie či různými prášky a tabletami). Tato řešení jsou ale časově i finančně náročná a v případě použití chemických látek mohou být i velmi nebezpečná.

Jaký způsob domácí filtrace pitné vody nabízí SOFTWATER?

SOFTWATER nabízí komplexní řešení úpravy a filtrace pitné vody pro celou domácnost. Díky našemu způsobu filtrace pitné vody vás už nebude trápit voda zapáchající chlorem a organickými látkami. 
Přemýšlíte o domácí filtraci pitné vody? S optimálním řešením na míru Vám rádi pomůžeme. Stačí, když nám zavoláte nebo napíšete (využít můžete také kontaktní formulář). Spolu jistě najdeme cenově výhodnou a efektivní úpravu a filtraci pitné vody, kdekoliv si budete přát.

Podívejte se, jaká zařízení pro domácí filtraci pitné vody nabízíme zákazníkům nejčastěji:

domácí filtrace pitné vodyúprava a filtrace pitné vodyfiltrace pitné vody

Podívejte se, jak může úprava a filtrace pitné vody vypadat u Vás doma:

Podívejte se na naše produkty

zpět