Změkčovač vody pro rodinný dům

Změkčovač vody pro rodinný dům

Změkčovač vody pro rodinný dům
Změkčovač vody je nejúčinějším řešením pro všechny trpící domácnosti. Změkčení vody v domácnosti je dnes již tak snadné. Dokážete lehce změkčit vodu a odstranit vodní kámen. Změkčovač vody se instaluje na přívod vody, díky čemuž ovlivňuje vodu v celém domě. Už se nebudete muset bát o neustále se zvyšující náklady, poškození spotřebičů a navíc budete mít zdravou a krásnou pleť.

Bojujete s tvrdou vodou a vodním kamenem ve vaší domácnosti? Změkčovač vody v domácnosti je nejúčinějším řešením pro všechny trpící domácnosti. Změkčovač vody dokáže snadno změkčit vodu a odstranit vodní kámen. Změkčovč vody pro domácnost se instaluje na přívod vody, díky čemuž ovlivňuje vodu v celém domě. Už se nebudete muset bát o neustále se zvyšující náklady, poškození spotřebičů a navíc budete mít zdravou a krásnou pleť. A to jen díky aplikaci systému změkčování vody v domácnosti.

Při výběru změkčovače vody pro domácnost je důležité zodpovědět si několik otázek. Jedině tak lze vybrat ten správný změkčovač vody, který bude k užitku a zajistí vám čistou, chutnou a zdravou vodu pro každodenní použití.

Jak zjistit tvrdost vody?

Tvrdost vody lze zjistit velmi jednoduše pomocí mapy tvrdost vody, kterou najdete na internetu. Nejefektivnějším způsobem je však rozbor vody. Pomocí těchto dvou metod můžete snadno zjistit, zda máte tvrdou vodu a budete muset řešit změkčení vody v domácnosti. Tvrdá voda bývá běžnější ve studních. Pokud tedy čerpáte vodu ze studny, pravděpodobně budete změkčovače vody pro domácnost potřebovat. 

Lidé, kteří žijí v oblastech s tvrdou vodou, jsou si toho obvykle dobře vědomi i bez zjišťování informací a měření rozboru vody. Tvrdá voda zanechává škodlivé usazeniny na všem, s čím přichází dlouhodobě do styku.

Co způsobuje trvdá voda?

  1. Zanechává usazeniny, které ucpávají vodovodní trubky, hlavice sprch a kohoutky, rychlovarné konvice, pračky, myčky a další spotřebiče.
  2. Tvrdá voda také vysušuje kůži a není dobrá pro atopiky a ekzematiky.
  3. Obsahuje velké množství železa a dalších prvků, které negativní vliv tvrdé vody ještě znásobují

Ukázka realizace změkčovače vody EcoWater v domácnosti

Jak vybrat změkčovače vody pro rodinný dům? Aneb efektivní změkčení vody v domácnosti

Správná velikost změkčovače vody pro rodinný dům je klíčová. Jedině tak lze totiž dosáhnout efektivního změkčení vody v domácnosti a trvalé vyřešení problému s tvrdou vodou.

Zamyslete se nejdříve nad celkovou spotřebou vody v domácnosti. Jste-li svobodný podnikatel, který tráví doma málo času a vody spotřebuje minimum, budete potřebovat jiný změkčovač vody pro rodinný dům než čtyřčlenná rodina, která se koupe, pere nebo pouští myčku nádobí i několikrát denně.

Výběr změkčovače vody ovlivňuji již zmíněná tvrdost vody, kterou lze zjistit pomocí mapy tvrdosti či rozboru vody.

Dalším krokem je výběr typu změkčovače vody. V domácnostech je nejvíce využíván změkčovač vody na bázi soli a bez soli. Změkčovač vody obsahuje nádržku naplňou katexem (pryskyřicí), která způsobuje přichycení nežádoucích látek z vody, které dále do domácnosti neproudí. Změkčovač vody funguje na principu „přeměny" nežádoucích látek na krystalky. Oba typy mají své výhody i nevýhody, které je potřeba před nákupem zvážit. 

Ukázka realizace změkčovače vody EcoWater v domácnosti

Jak se změkčovač vody pro rodinný dům udržuje?

Některé modely změkčovačů vody pro rodinný dům Ecowater jsou napojeny na WiFi a lze je ovládat prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Díky tomu budete vždy informováni o stavu zařízení, případné poruše i nutnosti vyměnit filtrační sůl.

Údržba změkčovače vody pro rodinný dům je ale celkově nenáročná a není potřeba z ní mít obavy.

Ukázka realizace změkčovače vody EcoWater v domácnosti

 

Jak změkčovač pro rodinný dům vypadá?

Změkčovač vody pro rodinný dům obvykle vypadá jako jako úzká a vysoká skříňka. V místě, kde se instaluje, vám díky svým rozměrům určitě překážet nebude. Realizaci změkčovače vody pro rodinný dům si můžete prohlédnout zde.

Změkčovač vody pro rodinný dům od EcoWater patří k nejlevnějším v Evropě, co se spotřeby elektřiny týče. Hlasitost provozu je velmi nízká a změkčovač vody pro rodinný dům tak stěží zaznamenáte.

 

Ukázka realizace změkčovače vody EcoWater v domácnosti
Ukázka realizace změkčovače vody EcoWater v domácnosti

Které modely změkčovače vody pro rodinný dům od Softwater patří k nejoblíbenějším?

Dlouhodobě zaznamenáváme největší oblibu změkčovačů vody z řady EcoWater Evolution. Patří sem například změkčovač vody pro rodinný dům Evolution 300 Boost, větší model Evolution 500 Power nebo maličký změkčovač vody Evolution 200 Compact, který se snadno schová pod kuchyňskou skříňku.

Nevím si rady s výběrem správného změkčovače vody pro rodinný dům?

Vedle prodeje nabízíme také odborné poradenství a můžeme tak spolu vybrat změkčovač vody pro rodinný dům dle vašich požadavků a finančních možností. Neváhejte nás tedy kontaktovat nebo zadejte svoji poptávku prostřednictvím tlačítka vpravo nahoře.

Referenční realizace změkčovačů vody pro domácnosti

Změkčovač vody COMFORT 500 RD Olomouc
Realizace změkčovače vody COMFORT 500 v RD na přípojku městského vodovou v Olomouci. Cílem je dlouhodobé snížení tvrdosti vody a odstranění sedimentu k ochraně spotřebičů a technologií.
Zjistit více
Změkčovač vody EcoWater do RD v obci Skalice nad Svitavou
Realizace změkčovače vody EcoWater do RD v obci Skalice nad Svitavou.
Zjistit více

Podívejte se na naše produkty

změkčovače vody

zpět